Serialowe super outfity, czyli piękna Naomi Watts i jej Gipsy stylóweczka

Wrzuć na luz – Wehikuł czasu Nataszy Dziewit
6 June 2017
Show all

Serialowe super outfity, czyli piękna Naomi Watts i jej Gipsy stylóweczka

#netflix #wakacje # serial # outfit #bohochic #gypsy #wehikułczasu #piękna Naomi Watts #kobiety wyglądająceco najmniej  o dekadę młodziej.

Wakacyjnie i leniwie  obejrzałam sobie serial Netflixa ” Gypsy ” z Naomi Watts w roli głównej. O fabule pisać tu nie będę, nie w tym rzecz  ( sami sobie zobaczycie 😉 ) Natomiast o ciuchach i owszem i chętnie, jak najbardziej ! Albowiem kostiumy dobrane dla Pani Watts zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie

 

 

 

 

 

Bohaterka serialu , nowojorska psychoterapeutka nosi się bowiem wyśmienicie! Prezentuje mieszankę stylu boho i klasyki w nowoczesnym, lekkim wydaniu. Nosi doskonale układające się na sylwetce i zamaszyste suknie boho, uzupełnione  piękną i intrygującą biżuterią. Zadaje szyku nienagannie skrojonymi i doskonałej jakości płaszczami. A te wieńczące dzieło wysokie i marszczone u góry kozaki są po prostu przegenialne!

 

 

Gypsy Season 1

 

 

 

Jestem fanką jej urody. Jej urok mnie zachwyca. Ma wiele młodzieńczego wdzięku. Jest delikatna, kobieca i bardzo bardzo zmysłowa.I …przede wszystkim jest idealną i jakże  uroczą przedstawicielką zjawiska pt.: ” kobiety wyglądające i czujące się o dekadę lub nawet więcej ! młodziej “. Innymi słowy wpisuję Naomi Watts i jej serialowy wizerunek  w ~wehikuł czasu ~Natashy Dziewit – ideę, którą staram się tworzyć i popularyzować.

Nie byłabym sobą 🙂  gdybym nie przygotowała alternatywnej propozycji kostiumów dla pięknej pani Naomi :))) Być może i was taka zabawa  zainspiruje do kreacji własnego wizerunku ?

 

 

 

 

 

Do waszej dyspozycji / I kapitan wehikułu 🙂 / N.D.

 

 

 

Comments are closed.